Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową z ośmioletnim doświadczeniem. Zajmujemy się marketingiem i reklamą, jednak naszą główną specjalizacją jest tworzenie stron internetowych. Jeśli posiadasz własny biznes i chcesz być na czasie, powinieneś rozpocząć działania mające na celu dotarcie do jak najszerszego grona odbiorów, w którym to gronie czają się potencjalni klienci. W obecnych czasach cyfryzacji najłatwiejszym sposobem na to jest internet. Zawładnij tym potężnym narzędziem i wykorzystaj je w celu rozwijania własnego biznesu.

Jak zaczynamy współpracę?

Jak tworzymy strony?

Zawsze zaczynamy od podstaw, czyli rozmowy z klientem. Każda strona jest tworzona pod indywidualne preferencje naszego klienta. Osoby nieobeznane w świecie marketingu internetowego i  stron www często nie mają pojęcia jak to  działa, dlatego rezultatem naszej współpracy, oprócz profesjonalnie dopracowanej części technicznej strony, jest taka strona, która zadowoli klienta pod względem wyglądu i dopracowania.

Zaczynamy od fundamentów, czyli skupienia się na oczekiwaniach klienta. Naturalnie, jeśli klient chce stronę która będzie elektroniczną wizytówka jego firmy, witryna zostanie zbudowana niż ta, która ma działać typowo marketingowo. Nasi informatycy współpracują tworzą jeden zespół ze specjalistami od marketingu i pozycjonowania, dlatego bez znaczenia od tego jaki strona ma mieć charakter, zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Dlaczego twoja działalność potrzebuje strony internetowej?

Wizytówka

Marketing

Reklama

W naszej ofercie mamy tworzenie indywidualnych stron wizerunkowych, które pełnią rolę elektronicznej wizytówki. Takie strony mają za zadanie naocznie pokazać klientowi co nasza firma oferuje, naszą ofertę, dokładne zdjęcia produktu, czy realizacji naszej usługi.

Jeśli należy Ci, aby strona sama szukała klientów, a nie tylko reprezentowała firmę, możemy Ci zaoferować stronę, która będzie tworzona zgodnie z założeniami marketingu internetowego. Pozwól nam zająć się pisaniem treści, które pozwolą ci zając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Nie chcesz reklamować swojej firmy, tylko zarabiać w internecie? Na to też jesteśmy przygotowani. Mamy na swoim koncie dziesiątki blogów które stworzyliśmy i które administrujemy. Dodawane artykuły są pisane przez profesjonalistów, którzy są mistrzami pozycjonowania.

Co oferujemy?

Co zyskasz dzięki współpracy?

Strony internetowe w postaci wizytówek, stron przygotowanych pod marketing, blogów i sklepów.

Profesjonalne konsultacje przed podpisaniem umowy. Możesz zadzwonić, lub przyjechać do biura, gdzie przy kawie omówimy szczegóły strony.

Tworzenie i prowadzenie profili w mediach społecznościowych, które pozytywnie wpłyną na wizerunek twojej firmy.

Administracje strony. Nasi specjaliści zajmą się wszelkimi problemami, jak również będą wprowadzać nowości które będziesz chciał dodać.

Profesjonalnie pisane treści zgodnie ze sztuka SEO i pozycjonowania. Dzięki naszym specjalistą od tekstów twoja strona będzie się wspinać na samą górę Google.

Coś czego brakuje w wielkich korporacjach, czyli indywidualne, ciepłe i zrozumiałe podejście do klienta. Nie prowadzimy produkcji wieloseryjnej, my tworzymy unikatowe strony internetowe.

Sprawdź nasze portfolio

Biuro Rachunkowe Ragon
Profesjonalne biuro rachunkowe w Bieruniu Starym, oferujące kompleksowe usługi księgowe. Celem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej z przejrzystą ofertą i prostą nawigacją.
Firma Rafał - Obróbki blacharskie
Firma produkcyjno – usługowa, specjalizująca się w produkcji bram i garaży, a także obróbkach blacharskich. Nowa odświeżona strona firmy to nowoczesny desing, przejrzysta oferta i realizacje, ułatwiony kontakt.
Specjaliści z branży energetyki słonecznej, którzy zajmują się instalacjami fotowoltaicznymi. Właściciel potrzebował prostej strony, która w czytelny sposób przedstawi ofertę firmy, jak również zaprezentuje realizacje wykonanych projektów.
Fotowoltaika - Energetyka słoneczna
Organizacja studencka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Młodzi, ambitni studenci, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Potrzebowali strony przejrzystej, nowoczesnej, oraz dostosowanej do urządzeń mobilnych.
JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
Skontaktuj się z nami, a wszystkie szczegóły dopracujemy podczas rozmowy!

ZNAJDŹ NAS Z GOOLE MAPS

Start typing and press Enter to search