REALIZACJE

DJ, Wodzirej na Wesele
Specjalista od wesel i imprez okolicznościowych, który potrzebował strony nowoczesnej, łatwej w nawigacji i robiącej świetne wrażenie.
Dom Przyjęć Okolicznościowych w Imielinie
Firma realizuje najważniejsze uroczystości okolicznościowe dla swoich klientów. Właściciele chcieli, aby strona była ładna wizualnie i przedstawiała ofertę w nietuzinkowy sposób z wykorzystaniem animacji.
Organizacja studencka PANEUROPA
Organizacja studencka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Młodzi, ambitni studenci, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Potrzebowali strony przejrzystej, nowoczesnej, oraz dostosowanej do urządzeń mobilnych.
Salon Kosmetyczny
Profesjonalny Salon Kosmetyczny z Bierunia Nowego. Strona wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem, przejrzystą i świetnie przedstawioną ofertą, oraz prostą nawigacją.
Usługi w branży narzędziowej i maszynowej
Firma realizuje usługi w zakresie regeneracji, dostosowań, wdrożeń narzędzi tłocznych, form wtryskowych i ciśnieniowych. Nowoczesna strona umożliwia potencjalnym klientom szybki przegląd pełnej oferty usług i łatwy kontakt z właścicielem.
Sklep Internetowy z Biżuterią Damską
Sklep online z piękną biżuterią i dodatkami modowymi dla Pań. Właścicielowi zależało na nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądzie, a także przyjaznym zarządzaniu produktami i prostej obsłudze zamówień.

Start typing and press Enter to search