REALIZACJE

DJ, Wodzirej na Wesele
Specjalista od wesel i imprez okolicznościowych, który potrzebował strony nowoczesnej, łatwej w nawigacji i robiącej świetne wrażenie.
Dom Przyjęć Okolicznościowych
Firma realizuje najważniejsze uroczystości okolicznościowe dla swoich klientów. Właściciele chcieli, aby strona była ładna wizualnie i przedstawiała ofertę w nietuzinkowy sposób z wykorzystaniem animacji.
Organizacja studencka PANEUROPA
Organizacja studencka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Młodzi, ambitni studenci, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Potrzebowali strony przejrzystej, nowoczesnej, oraz dostosowanej do urządzeń mobilnych.
Biuro Rachunkowe Ragon
Profesjonalne biuro rachunkowe w Bieruniu Starym, oferujące kompleksowe usługi księgowe. Celem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej z przejrzystą ofertą i prostą nawigacją.
Firma Rafał - Obróbki blacharskie
Firma produkcyjno – usługowa, specjalizująca się w produkcji bram i garaży, a także obróbkach blacharskich. Nowa odświeżona strona firmy to nowoczesny desing, przejrzysta oferta i realizacje, ułatwiony kontakt.
Specjaliści z branży energetyki słonecznej, którzy zajmują się instalacjami fotowoltaicznymi. Właściciel potrzebował prostej strony, która w czytelny sposób przedstawi ofertę firmy, jak również zaprezentuje realizacje wykonanych projektów.
Fotowoltaika - Energetyka słoneczna
Organizacja studencka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Młodzi, ambitni studenci, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Potrzebowali strony przejrzystej, nowoczesnej, oraz dostosowanej do urządzeń mobilnych.
Salon Kosmetyczny
Profesjonalny Salon Kosmetyczny z Bierunia Nowego. Strona wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem, przejrzystą i świetnie przedstawioną ofertą, oraz prostą nawigacją.
Usługi w branży narzędziowej i maszynowej
Firma realizuje usługi w zakresie regeneracji, dostosowań, wdrożeń narzędzi tłocznych, form wtryskowych i ciśnieniowych. Nowoczesna strona umożliwia potencjalnym klientom szybki przegląd pełnej oferty usług i łatwy kontakt z właścicielem.
Sklep Internetowy z Biżuterią Damską
Sklep online z piękną biżuterią i dodatkami modowymi dla Pań. Właścicielowi zależało na nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądzie, a także przyjaznym zarządzaniu produktami i prostej obsłudze zamówień.
Butik z bielizną erotyczną
Butik erotyczny z seksowną bielizną damską z centrum Katowic. Naszym zadaniem było zaprojektowanie strony, która będzie ładną wizytówką sklepu stacjonarnego, pokaże asortyment, a także ułatwi klientom kontakt i dojazd do butiku.
Kwiaty Danmar - Florystyka pogrzebowa
Kwiaciarnia z Mysłowic, rozszerzająca swoją działalność o florystykę pogrzebową. Specjaliści od kwiatów chcieli strony, która w prosty sposób pokaże dostępny asortyment, oraz umożliwi klientom realizację zamówień przez internet.

Start typing and press Enter to search