Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową z ośmioletnim doświadczeniem. Zajmujemy się marketingiem, reklamą, tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem. Jeśli posiadasz własny biznes i chcesz być na czasie, powinieneś rozpocząć działania mające na celu dotarcie do jak najszerszego grona odbiorów, w którym to gronie czają się potencjalni klienci. W tym celu potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, jakim jest pozycjonowanie.

Czym jest pozycjonowanie?

Po co pozycjonujemy strony?

Pozycjonowanie, a dokładniej optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (w języku angielskim SEO), to procesy których celem jest uzyskanie przez stronę internetową jak najlepszej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. Oznacza to. że nasze działania mają na celu to, aby po wpisaniu danej frazy nasza strona internetowa wyświetlała się jak najwyżej w wyszukiwarce Google.

Jeśli chcemy aby nasza strona internetowa pomagała nam w rozwijaniu naszego biznesu, musimy trafić do jak największej ilości osób. Nie uda nam się tego dokonać jeśli nasza strona będzie tylko elektroniczną wizytówka. Musimy zastosować działania marketingu internetowego, który pozwoli nam wybić się przed konkurencje. Następstwem takich działań będzie to, że nasza strona sama zacznie szukać klientów.

Pozycjonowanie - dlaczego my?

Współpraca

Realizacja

Profit

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Na wcześniej umówionej rozmowie telefonicznej lub spotkaniu dogadujemy szczegóły współpracy, zakres prac i usług, oraz finalny produkt.

Każda strona którą pozycjonujemy trafia pod skrzydła specjalisty SEO. Nie kopiujemy stron oraz działań, ponieważ każdy nasz klient jest obsługiwany na swój wyjątkowy sposób.

Wspinajmy się wspólnie na samą górę rankingu Google. Dzięki naszej współpracy twoja strona zacznie trafiać do szerszego grona odbiorców, a co za tym idzie pozytywnie wpłynie na rozwój i działanie twojej firmy.

Co oferujemy?

Odpowiadamy zanim zapytasz

Strony www

Nasza firma zajmuje się również tworzeniem stron od zera. Każda strona jest przygotowywana zgodnie z wytycznymi SEO.

 

Jak wygląda współpraca?

Dla klientów decydujących się na dłuższą współprace przewidzieliśmy formę abonamentu z miesięcznym rozliczeniem. Jest to ukłon w stronę klienta, ponieważ wie i widzi za co płaci.

Social Media 

Tworzymy i prowadzimy konta na popularnych serwisach, takich jak Facebook i Instagram. Działamy na rzecz budowania wizerunku firmy, zwiększania zasięgów, oraz promowania usług i produktów.

 

Ile to kosztuje?

Wycena każdej współpracy jest indywidualna, ponieważ każda współpraca i podejście do klienta są indywidualne. Zachęcamy do umówienia się na rozmowę podczas której omówimy wszystkie szczegóły.

Teksty  

Piszemy teksty na zamówienie. Nasi specjaliści profesjonalnie przygotowują treści które pomogą w osiągnięciu lepszych wyników przez twoją stronę.

 

Czego potrzebujesz do pozycjonowania?

Potrzebujesz jedynie chęci do rozwoju. Cała reszta zostanie zrobiona przez naszych specjalistów po rozmowie wstępnej.

Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie. Umów się z nami na rozmowę podczas której będziesz mógł zadać pytania i uzyskać fachowe odpowiedzi. Podczas trwania współpracy będziemy w ciągłym kontakcie podczas którego będziemy omawiać wszystko co związane z naszą pracą.

 

Jak pracujemy?

Pierwszy etap to rozmowa na której ustalimy czego chcesz i czego potrzebujesz. W dalszej kolejności nasi specjaliści wezmą na warsztat twój projekt i wspólnie go zrealizują. Ostatni krok to czekanie na rezultaty pracy i obserwacja procesu popularyzowania twojej strony.

JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
Skontaktuj się z nami, a wszystkie szczegóły dopracujemy podczas rozmowy!

ZNAJDŹ NAS  W BIERUNIU

Start typing and press Enter to search