KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją marketingową z ośmioletnim doświadczeniem. Zajmujemy się marketingiem, reklamą, tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem.  Dodatkowo tworzymy blogi i piszemy teksty sponsorowane. Jeśli interesuje Cię zarabianie w internecie bez wychodzenia z domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.

Czym jest artykuł sponsorowany?

Jaki jest cel artykułów?

Artykuł sponsorowany jest subtelną reklamą promującą firmę, produkt, usługi czy też stronę w internecie. Z tego typu formą marketingu mamy do czynienia od dawna, chociażby w gazetach. W obecnych czasach cyfryzacji warto do tego wykorzystać medium jakim jest internet, ponieważ pozwala nam on dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców.

Artykuły sponsorowane mają na celu między innymi promocje, udzielanie informacji i reklamę. Pisząc artykuły za pomocą starannie dobranych słów staramy się zainteresować czytelnika reklamowaną usługą czy też produktem. Dalszym krokiem ma być wywołanie u czytelnika reakcji działania, która nakieruję osobę czytającą na drogę prowadzącą w kierunku zakupu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca

Realizacja

Efekt końcowy

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Na wcześniej umówionej rozmowie telefonicznej lub spotkaniu dogadujemy szczegóły współpracy, zakres prac i usług, oraz tego jak ma wyglądać finalny produkt.

Każda strona którą tworzymy jest tworzona przez specjalistów. To samo tyczy się artykułów. Nasze unikalne teksty są starannie pisane przez specjalistów którzy pisanie, marketing i pozycjonowanie mają w małym palcu.

 

 

Czego możesz się spodziewać na koniec współpracy? Unikalnych tekstów z linkowaniem do konkretnej frazy, które zwiększą zainteresowanie i nakłonią czytelnika do sprawdzenia twojego produkty lub usługi.

Po co pisać artykuły?

Artykuły sponsorowane i linkowanie niosą za sobą szereg korzyści. Pozwól, że przybliżymy Ci kilka z nich.

  • Subtelna forma reklamy która przekazuje merytoryczną treści czytelnikowi, będąc w tym samym czasie nieoczywistym przekazem który nie jest tak przytłaczający jak standardowe formy reklamy. Większość osób korzysta z programów blokujących banery reklamowe, ponieważ przeszkadza to podczas używania przeglądarki. Nasze teksty zachęcają czytelnika swoją treścią, a w tym samym czasie reklamują Twój produkt lub usługę za pośrednictwem odpowiednio dobranych fraz i linkowania.

 

  • Korzystamy z narzędzi pozwalających na dogłębną analizę rynku, konkurencji i konkretnych fraz które linkujemy. Wstępnie przeprowadzone badania pokazują nam gdzie warto publikować. Liczba użytkowników, wyświetleń, ruch organiczny na stronie – to tylko kilka elementów wpływających na to czy dana strona jest dobrym miejscem na publikacje tekstu.

 

 

  • Artykuły sponsorowane wpływają pozytywnie na popularność, co  zwiększa zasięgi, a w konsekwencji powoduje wzrost sprzedaży. Jest to również bardzo dobry zabieg w celu promowania firmy, ponieważ odpowiednio napisany tekst który zawiera linki wpływa na ruch na stronie, co automatycznie zwiększa grono potencjalnych klientów do których trafiamy.

 

 

  • Tekst promocyjny jest najbardziej przystępną formą reklamy. Nie jest tak oczywisty jak banery wyświetlające konkretne treści. Ta forma reklamy najpierw zachęca czytelnika tematem, a potem nieświadomie podsuwa mu propozycje naszego produktu bądź usługi.
JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
JESTEŚ ZIANTERESOWANY WSPÓPRACĄ?
Skontaktuj się z nami, a wszystkie szczegóły dopracujemy podczas rozmowy!

 

 

MASZ PYTANIA?

Możesz skontaktować się z nami drogą mailową.

    Start typing and press Enter to search